Bářin Blog

Nejsem žádný velký spisovatel, ale ráda bych se s Vámi podělila o střípky z mé umělecké tvorby. Pokud budete mít chuť, tak mi určitě napište budu ráda za každou Vaši reakci a zpětnou vazbu. 
 

... rok 2019

20.02.2019

Pomalu se začíná rodit moje nová kolekce ... po sérii hedvábných quiltů je využití komerčních látek příjemnou změnou ... ukázka rozpracovaného "zajíčka ušáčka" ...

Srdečně Vás zvu v pondělí 1.10.2018 v 16 hodin na vernisáž.

Kategorie Pictorial a můj quilt "Hydrageas". Tento quilt byla pro mě velká výzva. Střed quiltu je malované hedvábí, které jsem volně strojově quiltovala. Lem quiltu jsem šila ručně technikou english paper piecing z ručně barveného hedvábí.

Mám obrovskou radost, že se můj quilt "Parrot Ara" dostal do výběru kolekce Wide horizons VI. První místo kam putuje je výstava Carrefour Européen du patchwork 2018 v Saint Marie aux Mines. Výstava se koná ve dnech 13.-16.9.2018

V samostatné galerii představím novou kolekci quiltů "Korálové ryby". Kolekce je sestavena z hedvábných quiltů. Všechny tyto quilty jsem vytvořila z jednoho kusu hedvábí na které jsem nejprve různými technikami namalovala motiv a následně jsem celý kus volně stojově quiltovala.

Praha, moje srdcová záležitost. Loni při toulkách po Kampě se mi naskytl tento nádherný pohled na podzimní Čertovku a o námětu do kolekce Můj rodný kraj bylo v mžiku rozhodnuto.

Ráda bych Vás pozvala na Vernisáž mých Art Quiltů, která se bude konat dne 8.9.2017 od 19 hodin v Golf Clubu Beroun, Na Veselou 909.